Замовити дизайн запрошень ◁ Львів ▷ Лідер-М
Дизайн креативних запрошень
від 600грнза 1 од.
детальніше
Дизайн корпоративних запрошень
від 300грнза 1 од.
детальніше
Дизайн весільних запрошень
від 350грнза 1 од.
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів

Дизайн запрошень

Коли проводиться підготовка урочистої події, дуже важливо організувати та продумати всі основні моменти. Проте, не менш важливо запросити усіх, кого Ви бажаєте побачити на цій події. Якщо при запрошенні на доволі звичайну подію можна обійтись звичайним телефонним дзвінком, то запрошення на весілля у нас традиційно приносять безпосередньо додому, що свідчить про особливу увагу та повагу до запрошених.

Наша компанія допоможе створити оригінальні запрошення та надрукувати їх. Дизайн бланків та розміри, тексти та зображення, кількість надрукованих запрошень може бути різною, усе це можна вирішити із менеджером, замовляючи запрошення за телефоном, або іншими способами. При створенні дизайну та виготовленні наші представники керуються побажаннями клієнтів.

Оформлення та друк запрошень

На сьогоднішній день є тенденція до створення оригінальних запрошень. Вони дивують своєю різноманітністю та стильним оформленням. Звернувшись до нас, можна отримати такий дизайн, який Вам більше до вподоби.

За формою запрошення можуть бути звичайними прямокутними, розкладними, складної форми. Також їх часто доповнюють стрічками та іншими елементами, що додають ще більше оригінальності. Текст запрошення може містити як просте звертання, так і вірші, зображення та фото. Усе це можна обговорити із менеджерами та підібрати той дизайн, який Вам найбільше підходить за ціною та оформленням.

Важливо також продумати кількість зображень, які потрібно надрукувати. Бажано робити їх із запасом, щоб вистачило на всіх запрошених. Існує чимало подій, на яких можна використати запрошення. Ось до прикладу:

  • Святкування заручин, весілля і подальших річниць весілля.
  • Хрещення дітей, їх перше причастя.
  • Святкування днів народження, особливо ювілеїв.
  • Бенкети та корпоративи.
  • Інші урочисті події.

Як замовити дизайн та друк запрошень у Лідер-М

На нашому сайті є форма для зв’язку із менеджером. Просто заповніть цю форму, вказавши Ваші контактні дані, і уже скоро представники нашої компанії зв’яжуться із Вами та запропонують послуги, якими ми можемо допомогти. Також можна надсилати запити на електронну пошту та дзвонити. При цьому варто вказати, для якої події потрібні запрошення, яким повинен бути їх дизайн, яку кількість треба надрукувати та коли їх потрібно виготовити.