Замовити дизайн квитків ◁ Львів ▷ Лідер-М
Дизайн квитка
від 300грнза 1 од.

Кількість варіантів -2 | термін - від 1дня

детальніше
Дизайн квитка 2
від 450грнза 1 од.

Кількість варіантів  - 2 | Тривалість - 1,5-2 дні

детальніше
Креативний дизайн квитка
від 600грнза 1 од.
детальніше
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ РОБІТ
Ми успішно виконали вже 20840 проектів

Дизайн білетів

Білети та купони представляють собою друковану продукцію невеликих розмірів, що використовують для привернення уваги клієнтів знижками та оформлення квитків для входу на певні події чи урочистості.

Якщо потрібен дизайн друкованих білетів та купонів, тоді наша компанія допоможе правильно його оформити, щоб отримати потрібні результати. Незважаючи на малі розміри такої продукції, вона дозволяє рекламувати певні події, товари та послуги. Грамотне оформлення дає можливість правильно застосувати їх як елемент реклами та здобути більше відвідувачів, покупців та клієнтів.

Різновиди білетів та купонів

Коли клієнти замовляють у нас білети та купони, їм пропонується широкий спектр різних розмірів та способів оформлення. Можливе створення унікального дизайну, який буде відповідати всім запитам клієнтів. Існує чимало різновидів білетів, які можна друкувати. Ось приклади:

  • Білети, що дають їх власникам додаткову знижку на вхід на певні події.
  • Білети, що дають право безкоштовного входу на певні події.
  • Купони на знижку, які можна використати у певних мережах магазинів.
  • Купони із рекламою певних акцій чи знижок, які також можна використовувати для отримання більш вигідної ціни на ті чи інші товари та послуги.
  • Інші типи.

Варто переглянути готові приклади такої продукції, щоб зрозуміти, якими вони бувають та які краще замовляти. Наші менеджери допоможуть підібрати найкраще і узгодити дизайн. Перед друком варто зазначити, якими повинні бути розміри продукції, скільки примірників потрібно. Також нашим спеціалістам потрібно знати, що буде розміщено на білетах та купонах. Усе це впливає на розцінки. На сьогоднішній день такі способи реклами дуже дієві, особливо якщо правильно застосувати. Тому все більше клієнтів замовляють такі послуги із дизайну.

Як замовити розробку макету білетів та купонів у Лідер-М

Зручна форма на сайті дозволяє швидко формувати запит та чекати дзвінків від наших представників. Також клієнти можуть зателефонувати чи звертатись за допомогою електронної пошти. При зверненні можна обговорити розцінки та інші моменти із нашими менеджерами. Вони допоможуть узгодити усі питання.