Замовити дизайн вивіски ◁ Львів ▷ Лідер-М
Спеціалісти ЯКІ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ
Оберіть та зателефонуйте особисто

Працюємо з 9.00 до 18.00 обід 13.00-14.00

Дизайн вивіски

Вивіска - це лице організації та ефективний інструмент продажу. Дизайн вивіски розробляється нашими дизайнерами індивідуально під кожного клієнта. Враховуючи наш досвід реалізації рекламних кампаній, під проект формується макет у якому ми втілюємо всі побажання клієнта - сталі форми у вигляді логотипів чи фірмового стилю.

Реалізація проекту по оформленню зовнішньої реклами, наприклад для двох магазинів з одної мережі, в ТЦ на проспекті міста буде різною. Виходячи з дистанції між людьми та рекламним носієм в ТЦ, висота розміщення інформації має бути наближеною до людського зросту, добре привертають увагу об'ємні елементи, а так як в торговому центрі ще й постійне штучне освітлення, її необхідно частково підсвічувати.

Вулична вивіска вимагає загальної якісної підсвітки, елементи динаміки виконані за допомогою діодів та неону змусять привернути до неї увагу з протилежного боку проспекту. Та не зважаючи на таку разючу різницю, обидва об'єкти будуть виконані в одному стилі. Дизайн мабуть, і є основною складовою успішної вивіски. На сьогоднішній день практично немає обмежень в розмірах конструкцій вивісок, в подсвітках і переліку матеріалів. Тому дизайнери компанії Лідер-М можуть запропонувати широкий спектр послуг з виготовлення дизайну вивісок у Львові.

Особливості дизайну вивіски

Своїм оформленням та оригінальністю вони повинні нести в собі
-назву;
-логотипі організації;
-режим роботи. 
Ще одною з переваг являється підсівчування зовнішньої реклами, 
яка буде рекламувати Вашу органцізацію 24/7 незалежно від погоди.
Наші дизайнери втілять в реальність всі Ваші побажання та придумають креативний оригінальний та технічно продуманий макет вивіски на який зверне увагу кожний клієнт.
Вивіску необхідно виготовляти так щоб люди сприймали її з будь-якої відстані та освітленні. 
Текст вивіски повинен бути чітким та гармонійним.Зовнішня реклама розрахована на залучення потенційних клієнтів.

Вивіска повинна бути

-помітна,щоб привертати увагу клієнтів із використанням якскравих колорів,яку розміщають на фасадах будівель.
-гармонійна - добре читатись

Ми робимо дизайн вивісок у Львові
-Бізнес і торгові центри
-Спортивні споруди
-Магазини
-Державні установи
-Ресторани, готелі, клуби